• تاریخ: بهمن ۱۳, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 10928

وزیر ورزش و جوانان در شورای اداری شهربابک عنوان کرد؛

تلاش همیشه مسئولان برای کسب رضایت مردم

در جلسه شورای اداری شهربابک وزیر ورزش و جوانان از تلاش همیشه مسئولان برای کسب رضایت مردم گفت ...

به گزارش “بابک خبر“؛ مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان ضمن گرامیداشت دهه ی فجر و ایام فاطمیه گفت : استان کرمان بسیار باظرفیت و از جهات مختلفی مهم است.

وی افزود : عملکرد این استان و مردمش در ۳۹ سال گذشته در جهت حفظ و حراست از ارزش های انقلاب بویژه در خلال ۸ سال دفاع مقدس کارنامه درخشانی دارد.

سلطانی فر ادامه داد : کرمان از جهت استراتژیک اجرای پروژه های مختلف و بزرگ ، حل کردن مشکلات مردم واستفاده از اقتصادی و اجتماعی برای توسعه کشور و دولت بسیار مهم است.

وی تأکید کرد : مسائلی که باید پیگیری شود را با قدرت و جدیت متناسب با منابعی که داریم حل میکنیم.

وزیر ورزش و جوانان گفت : جمهوری اسلامی در ۳۹ سال گذشته یکی از مهمترین وعده هایی را که رهبران انقلاب به مسئول سیاسی داده اند این بود که عدالت رو در ابعاد مخلتف اجرا کنند و رویکردمان رویکرد توزیع عادلانه ی امکانات باشد

وی با بیان اینکه همه ی ما باید ایده آل ها و آرمانی هایی را دنبال کنیم و انسان باید همیشه ترقی خواه و توسعه گرا باشد افزود :
همین سرمایه گذاری که در بخش میدوک و خاتون آباد انجام شد سرمایه گذاری ها مربوط به بعد از انقلاب است

سلطانی فر ادامه داد : ما افتخار این را داریم که بگوییم در بخش زیرساختها و زیربناهای و رساندن خدمات از جمله خدمات پزشکی ، آموزشی گسترش محورهای مواصلاتی ، ایجاد امکانات ورزشی ، سرمایه گذاری در بخش های مختلف اقتصادی خوشبختانه یک کارگاه عمومی در طول ۳۹ سال گذشته در این کشور بوجود آمد و کشور در همه ی نقاطش صحنه ی رقابت بین خدمت گذاران ، مسئولان برای رفاه بیشتر مردم و گسترش امکانات است.

وی با بیان اینکه در این مدت همه رؤسای جمهور ، و همه مسئولان تلاش داشتند که رضایت مردم را که رضایتمندی خداوند را هم به همراه دارد فراهم کنند یاد آور شد : بازهم باید تلاش کنیم و اکثر تمرکزمان برای استفاده از منابع غیر دولتی ، منابع مردمی و مشارکت های مختلف بگذاریم که این مشارکت هاست که میتواند اقتصاد کشور را فعال کند

وی اعلام کرد : سال ۱۳۹۷ حدود ۱۲ هزار میلیارد تومان برای اشتغال روستاییان و بیش از ۶۰ هزار میلیار تومان منابع برای اشتغال در بخش های مختلف اقتصادی منابع بانکی پیش بینی شده که مطمئن هستیم در سال ۱۳۹۷ موفق میشویم بخش قابل توجهی از مشکلات و مسئله اشتغال جوانان را حل کنیم.

وزیر ورزش و جوانان در پایان با بیان از اهداف دولت رفاه حال جوانان و تحکیم پایه های خانواده ها است گفت : شرایطی برای ازدواج جوانان از جمله افزایش تسهیلات قرض الحسنه ازدواج از ۱۰ میلیون به ۱۵ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست