• تاریخ: بهمن ۱۳, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 10935

وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهربابک عنوان کرد؛

مردم شهربابک شایسته امکانات بیشتر هستند

شریعتمداری گفت: مردم این منطقه شایسته امکانات بیشتر هستند و ما با تمام قدرت طرح های فنی روش های جدید استحصال مس را پیگیری می کنیم تا شرایط مطلوب تری برای مردم ایجاد شود ...

وزیر صنعتبه گزارش “بابک خبر” ؛ شریعتمداری ‍ وزیر صنعت و معدن در حاشیه بازدید از معدن چاه فیروزه شهربابک در جمع خبرنگاران گفت: روز گذشته ۱۳ واحد صنایع معدنی و برخی صنایع وابسته به آن، با ارزش ۳۵۲۰ میلیارد تومان برای مردم شهربابک، رفسنجان و سرچشمه افتتاح شد.

وی افزود: یکی از مهمترین بخش های سرمایه گذاری، افتتاح واحد ۲۰۰۰ تنی کاتد در منطقه خاتون آباد است که با استفاده از روش های نوین استحصال مس، برای مردم منطقه آلایندگی نخواهد داشت و در دو فاز آن ۲۵۰ نفر به طور مستقیم مشغول به کار خواهند شد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: در آینده نه چندان دور میزان آورده سرمایه گذاران چاه فیروزه بیشتر خواهد شد و با تسریع در روند پیشرفت پروژه، میزان اشتغال بیشتری در منطقه خواهیم داشت.

وی به وضعیت آب منطقه اشاره کرد و گفت: یکی از مهمترین محدودیت ها، آب منطقه است که می توان با برنامه ریزی در جهت استفاده مناسب تر از آب توسط مسئولین استانی، هم از آن در زمینه کشت و زرع استفاده مناسب کرد و هم مازاد احتمالی آن به صنعت تزریق شود.

وی افزود: مردم این منطقه شایسته امکانات بیشتر هستند و ما با تمام قدرت طرح های فنی روش های جدید استحصال مس را پیگیری می کنیم تا شرایط مطلوب تری برای مردم ایجاد شود و اشتغال بیشتری به وجود آید.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست