• تاریخ: بهمن ۱۶, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 10938

در ششمین روز از دهه فجر؛

افتتاح چندین طرح عمرانی در شهربابک

چند طرح عمرانی در شهرهای جوزم، دهم و روستای خبر افتتاح و به بهره برداری رسید ...

به گزارش ” بابک خبر“؛ به مناسبت ایام دهه فجر چندین طرح عمرانی  با حضور امام جمعه ، فرماندار و مسئولین در شهرهای جوزم و دهج و روستای خَبر شهرستان شهربابک افتتاح شد.
طرح بلوار ورودی و  روکش خیابان امام (ره) شهر جوزم، بلوار امام رضا (ع) و بلوار آزادگان شهر دهج و آسفالت معابر روستاهای خبر ، سرآسیاب ، محمد آباد خبر و ده پایین هافکوئیه از طرح هایی بودند که امروز با حضور مسئولین در شهرستان شهربابک افتتاح شد.
علیرضا اسدی فرماندار شهربابک گفت: برای اجرای این طرح ها جمعا ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات شهرداری ها و دهیاری ها و بنیاد مسکن  هزینه شده است
وی افزود : برای اجرای طرح ورودی جوزم  و روکش آسفالت خیابان امام (ره) این شهر  یک میلیارد و ۸۶۰ میلیون تومان از محل درآمدهای شهرداری این شهر هزینه شده است.

اسدی تصریح کرد : برای اجرای دو طرح بلوار آزادگان و امام رضا (ع) شهر دهج به طول ۳/۵ کیلومتر یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از محل درآمدهای شهرداری هزینه شده است.
فرماندار شهربابک ادامه داد : آسفالت معابر روستاهای خبر ، سرآسیاب ، محمد آباد خبر و ده پایین هافکوئیه هم امروز با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار به بهره برداری رسید.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست