• تاریخ: اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۵
  • شناسه خبر: 5806

وبلاگ ندای وحدت نوشت؛

سفر رئیس جمهور به کرمان و بی مهری به شهربابک

با توجه به حجم بالای کارهای صورت نگرفته در شهرستان و هزاران مشکلی که فقط با تماس یک وزیر یا معاون وزیر حل می شود دولت محترم تصمیم بر این میگیرد که اقای ترکان مشاور رئیس جمهور و رئیس مناطق ازاد را به شهربابک بفرستند کانه ...

به گزارش بابک خبر به نقل از وبلاگ ندای وحدت؛ فلسفه سفرهای استانی مشاهده نزدیک مشکلات و ارایه راه حل کارشناسی  برای عبور از مشکلات است به همین دلیل است که سفر های استانی برای عموم مردم و بخصوص مسئولان شهرستانی هم اهمیت زیادی دارد چون بدون روال بروکراسی و به سهولت می توانند با وزرا و مسئولان ارشد به گفتگو و بحث بنشینند و مشکلات و موانع شهرستانشان را مرتفع کنند.

در هفته گذشته ریاست محترم جمهور به استان کرمان سفری دوازده ساعته داشتند که حتما در توسعه استان ورفع مشکلات مفید و موثر خواهد بود.

شهرستان ما هم می بایست که از این سفر بهره کافی را ببرد اما انگار همه چیز در این شهرستان گل و بلبل است یا از دید دولت مردان ، شهربابک یک شهرستان دسته چندم است!!

 وزارت بهداشت و اوضاع اسفناک تنها بیمارستان شهرستان

وزارت صنعت و معدن و تعطیلی دهها پروژه که بعضا بالای شصت درصد پیشرفت داشته اند همانند کارخانه اکسیزن خاتون اباد

وزارت راه و شهرسازی وجاده مرگ( هرات به شهربابک )

وزارت کار و تعاون و بیکاری بالای سی درصد جوانان شهربابکی

وزارت نیرو و اب شرب مردم دهج و جوزم و خورسند

وزارت جهاد کشاورزی و مشکلات دامداران و کشاورزان بنیه یکه

وزارت نفت و مشکلات احداث پتروشیمی

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست و به تاراج رفتن اقلیم و اب وخاک شهرستان

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان صنایع دستی و گردشگری و حل مشکلات میمند کرمان!!

معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور و احداث پارک علم و فناوری در شهرستانی که دارای رتبه های برتر کنکوری می باشد

و….

با توجه به حجم بالای کارهای صورت نگرفته در شهرستان و هزاران مشکلی که فقط با تماس یک وزیر یا معاون وزیر حل می شود دولت محترم تصمیم بر این میگیرد که اقای ترکان مشاور رئیس جمهور و رئیس مناطق ازاد را به شهربابک بفرستند کانه اینجا هم منقطه ازاد است!!!

سوای از اینکه ایا اقای ترکان گزینه مناسبی برای برطرف کردن مشکلات و انتقال انها به وزرا بوده است یا خیر عدم حضور ایشان با توجه به حجم بالای بنرهای سطح شهر و خارج شهر توهین به مردم شهرستان می باشد و ایشان باید در اولین فرصت از مردم شهربابک معذرت خواهی کنند.

شاید دوباره هم باید از بومی و غیر بومی بنویسند که چرا شهرستان انار میزبان وزیر کابینه است و ما باید پذیرای مدیرکل جمعیت هلال احمر باشیم شاید دولتیان عمق فاجعه را درک کرده اند و شهرستان را بحران زده دیده اند که مسئول یک نهاد اورژانسی را فرستاده اند….

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست