• تاریخ: تیر ۲۰, ۱۳۹۵
  • شناسه خبر: 7457

۱۲۶۷ نفر شهربابکی در کنکور سراسری امسال رقابت می کنند

1267 نفر شهربابکی شامل 869 نفر زن و 398 نفر مرد در کنکور سراسری امسال رقابت می کنند ...

به گزارش پایگاه خبری “بابک خبر”(BABAKKHABAR.IR)؛ آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ در روزهای پنجشنبه و جمعه (۲۴ و ۲۵ تیر) همزمان با سراسر کشور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک برگزار می گردد و ۱۲۶۷ داوطلب شهربابکی در پنج رشته علوم ریاضی و فنی، علوم انسانی، هنر، علوم تجربی و زبان انگلیسی به رقابت می پردازند.

۸۶۹ نفر از داوطلبین کنکور سراسری در شهربابک زن و ۳۹۸ نفر از آنها مرد می باشند.

این آزمون در چهار نوبت به شرح ذیل در شهربابک برگزار می گردد:

۱- در صبح پنج شنبه مورخه ۲۴/۴/۹۵ آزمونهای رشته های علوم ریاضی و فنی، علوم انسانی برگزار می گردد که در رشته علوم ریاضی و فنی تعداد داوطلب ۱۹۵ نفر بوده که ۱۳۷ نفر مرد و ۵۸ نفر زن می باشند و در رشته علوم انسانی تعداد داوطلب ۱۵۶ نفر بوده که ۴۱ نفر مرد و ۱۱۵ نفر زن حضور دارند.

 

۲- در آزمون هنر که در عصر پنج شنبه ۲۴/۴/۹۵ برگزار می گردد ۱۳۸ نفر داوطلب رقابت می کنند که ۲۷ نفر آنها مرد و ۱۱۱ نفر زن می باشند.

 

۳- در آزمون صبح جمعه ۲۵/۴/۹۵ که در رشته علوم تجربی برگزار می گردد ۶۰۰ نفر داوطلب شرکت دارند که ۱۴۷ نفر مرد و ۴۵۳ نفر زن می باشند.

 

۴- در آزمون عصر جمعه ۲۵/۴/۹۵ که برای رشته زبان انگلیسی برگزار می شود تعداد ۱۷۸ نفر داوطلب رقابت می کنند که ۴۶ نفر مرد و ۱۳۲ نفر زن می باشند.

 

در آزمون امسال ۳/۱۵ درصد داوطلبان مربوط به رشته علوم ریاضی و فنی،۳/۱۲ درصد مربوط به رشته علوم انسانی، ۹/۱۰ درصد مربوط به رشته هنر، ۳/۴۷ درصد مربوط به رشته علوم تجربی و ۱۴ درصد مربوط به رشته زبان انگلیسی می باشند.

گفتنی است  در کنکور سراسری سال ۱۳۹۴ تعداد داوطلبان ۱۳۷۴ نفر، در سال ۱۳۹۳ تعداد داوطلبان ۱۵۱۳ نفر بوده که کاهش بین ۷ تا ۱۶ درصدی در بین داوطلبان دیده می شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست