• تاریخ: شهریور ۲۰, ۱۳۹۵
  • شناسه خبر: 8127

وبلاگ ندای وحدت نوشت؛

FATF در شهربابک اجرا شده!!!

با اف ای تی اف 187 شرکت و آدم خودی رو تحریم میکنیم؛ با این قراردادی که بچه های ما بستن خودمون رو از آب تحریم کردیم کدوم بدتره ؟!!! ...

%d8%a2%d8%a8به گزارش “بابک خبر” به نقل از وبلاگ ندای وحدت؛ FATF  قبلا در شهربابک اجرا شده اما صدای کسی هم در نیومده شاید کلی منافع ارزی و ریالی برای محیط زیست و اب و خاک و نیروی انسانی شهربابک داشته شاید هم برای بعضیها…!!

حقیقتا ما که از این جور حرفها سر در نمیاریم ولی عده ای هم میگن اگه اجرا بشه از کاپیتالاسیون خیلی بدتره و آبرومون تو دروهمسایه میره ولی چیزی که من میفهمم؛ اینکه حدودا چهل سال پیش یه همچین چیزی شاید هم بدتر تو شهر ما امضاء شده و تا الان آب هم از آب تکان نخورده البته یه ۲۰۰ متری عمق آب کم شده  و یه چندهزارتایی هم گوسفند تلف شده باشه و یه چند پی پی ام هم آرسنیک رفته باشه تو آب!!!

نتیجه تصویری

با اف ای تی اف ۱۸۷ شرکت و ادم خودی رو تحریم میکنیم؛ با این قراردادی که بچه های ما بستن خودمون رو از آب تحریم کردیم کدوم بدتره ؟!!!

اگه FATF بلای جان اقتصاد ما باشه این قرار داد آبی که میفرمایند:جعلنا من الماء کل شئ حی و شیره حیات است رو با برداشت هر ساعت ۲۷۰۰ مترمکعب نابود میکند اما کسی نگفت از کاپیتالاسیون بدتراست و با عزت ما همخوانی ندارد…

خواهشا این قرارداد رو هم کنار عهدنامه گلستان و ترکمنچای بیاورید برای تاریخ تا به ریش اف ای تی اف ها نخندن ….

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست