• تاریخ: آذر ۲۹, ۱۳۹۵
  • شناسه خبر: 9122

فرماندار شهربابک؛

پژوهش یکی از ارکان توسعه کشور است

محمدرضا شریفی گفت: پژوهش اگر جدی گرفته شود می توان قدم های بزرگی در جهت توسعه و پیشرفت کشور ، استان و شهرستان برداشت. ...

%d9%be%da%98%d9%88%d9%87%d8%b4به گزارش پایگاه خبری “بابک خبر”(BABAKKHABAR.IR)؛محمدرضا شریفی فرماندار شهربابک صبح امروز(یک شنبه) در مراسم تجلیل از معلمین و دانش آموزان پژوهشگر و مبتکر شهرستان که به مناسبت هفته پژوهش با حضور حجت الاسلام انصاری امام جمعه در کانون امام خمینی(ره) برگزار شد؛ یکی از ارکان توسعه کشور را پژوهش خواند و گفت: پژوهش اگر جدی گرفته شود می توان قدم های بزرگی در جهت توسعه و پیشرفت کشور ، استان و شهرستان برداشت.

وی افزود: پیشرفت خوبی در زمینه تحقیق و پژوهش در همه موارد در کشور صورت گرفته است اما تلاش ها نباید متوقف شود.

نماینده دولت در شهربابک با بیان اینکه پیشرفت کشورهای علمی مرهون پژوهش است گفت: پژوهشگران جوان ما امروز باید با توجه به مسائل روز همچون مصرف بی رویه آب، ریزگردها و راههای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی تحقیق و پژوهش داشته باشند.

وی اظهار کرد: متاسفانه بر اساس سرشماری سال ۹۰؛ شهربابک در بین شهرستانهای دیگر مقام اول مهاجرت را داشته است لذا این امر می طلبد که محققین شهرستان درباره عوامل این اتفاق تحقیق بیشتری انجام دهند.

گفتنی است در پایان این مراسم از ۷۵ دانش آموز شهربابکی که در جشنواره های مختلف کشوری و استانی مقام کسب کرده بودند به همراه ۹۰ معلم موفق در زمینه پژوهش؛ تجلیل شد

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست